دانلود پاورپوینت تجربه آمبولانس های نسل سوم در جهان جهت رشته مدیریت در قالب 25  اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

از آنجاییکه این یک درخواست معالجه از راه دور است، همیشه امنیت سیستم دارای اهمیت است چرا که اطلاعات پزشکی حساسی باید از راه دور انتقال داده شوند.  به منظور فراهم آوردن یک تونل امن برای انتقال اطلاعات از منبع به مقصد، یک شبکه خصوصی(VPN) مورد استفاده قرار گرفت . خوشبختانه نرم افزاری که به همراه کارت  3 PCMCIA  G بود ، چینین ویزارد (Wisard) امنیتی را دارا بود. این ویزارد امکان خلق چنین تونل امنی را فراهم می کرد. حجم اطلاعات در VPN حداقل بود و برای استفاده کنندگان نهایی قابل توجه نبود.

 

 


در اینجا اشاره به این نکته لازم است که این سیستم می تواند درمکان های  دیگری نیز نصب شود. از یک ایستگاه مرکزی در یک بیمارستان ( احتمالا" -A&E اورژانس) گرفته تا یک ایستگاه متحرک که مشاوران در آن مستقر هستند. واضح است که مشاوران باید تا آنجا که امکان دارد در دسترس باشند. سیستم فوق الذکر می تواند در یک وسیله نقلیه متحرک هم نصب شود (بطور مثال در اتومبیل مشاور) و ارتباط میان اتومبیل و محل  A&E را برقرار کنند.
 

 

 


عنوان :

مفاهيم اوليه

پروژه هاي موفق- يونان

پروژه هاي موفق- ژاپن

آمبولانس هاي تجهيز شده در ژاپن

پروژه هاي موفق - اتحاديه اروپا

تجربه يونان

وضعيت استفاده از آمبولانس ها در يونان

اهداف پروژه

چه چيزهايي مخابره مي شود

چالش هاي گروه تحقيق

تجهيزات بكار گرفته شده

نتايج

نتيجه گيري نهايي