دانلود پاورپوینت موجودی عجیب و غریب در تاریکی های اقیانوس جهت رشته مدیریت در قالب 16 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 


•در عمق 2.8 کیلومتری اقیانوس،‌ موجود بندبند تازه‌ای کشف شده که در هیچ یک از دسته بندی ‌های موجود برای جانوران جای نمی‌گیرد. این موجود تازه با همه موجوداتی که دیده‌اید یا توصیف شان را شنیده‌اید فرق دارد.

 

 


اعماق تیره و تاریک اقیانوس یکی از مرموزترین مکان‌ های زمین است. اعماق اقیانوس شرایط ویژه‌ای دارد که هر موجود زنده‌ای نمی‌تواند در آن دوام بیاورد. شاید به همین دلیل کشف یک موجود زنده تازه که محققین آن‌ را روح‌ مانند توصیف کرده‌اند، علاوه بر جذابیت‌های کشف یک گونه تازه از موجودات زنده، جذابیت اکتشافی جدید در دنیایی تیره و تار و مرموز را هم به همراه دارد.

 

 

محققین موفق شدند موجود بندپای روح‌ مانندی را در عمیق‌ترین دسترسی‌های اقیانوس بین اندونزی و فیلیپین کشف کنند. این موجود بندبند شبیه کرم یا شاید بهتر است بگویم هزارپا است. طول آن به بیش از 9.4 سانتیمتر می‌رسد که در نوع خودش خیلی هم بزرگ است. این موجود با استفاده از دو ردیف زایده‌ های پارومانند بسیار ظریف که دو طرف بدنش قرار گرفته ‌اند،‌ شنا می‌کند.

 

 

 

عنوان :

اما در آن شرایط خاص، این کرم بندبند چه ‌طور از محیط خود با خبر می ‌شود؟

عجیب‌ترین موجودات اقیانوس

عروس دریایی اعماق دریا

کرم بلوطی

طوطی ماهی، شگفتی اقیانوس

شاه ماهی جراح

شعله فرشته

ماهیان پرنده

تصاویری زیبا از ماهی ها

تصاویری زیبا از ماهی ها