دانلود پاورپوینت کارآفرینی عشایر و اقتصاد مقاومتی جهت رشته کارآفرینی در قالب ۳۸ سلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

بهبود نوآوری مستمر و فراگیر در سازمانها در واقع نوعی کند و کاو منظم برای یافتن شیوه ها و پاسخ های نو به فشارها و تغییر و تحولات محیطی است. در محیط های پیچیده و متحول امروزی واکنشهای تکراری برای رویارویی با تغییرات  پیچیده و مختلف کارآمد نمی باشد، باید پیوسته در جسجوی راههای جدید و نو برای واکنش در محیط برآمد و همراه تاثیرپذیری از این تحولات بر آنها تاثیر نهاد و به انها شکل دلخواه را داد . برای آنکه کسب و کاری بتواند در دنیای متلاطم و متغیر امروز به حیات  خود ادامه دهد باید به نوآوری و خلاقیت و کار آفرینی روی آورد. کارآفرینی  با خلاقیت و ابتکار عجین بوده و توجه به نوآوری در امر اشتغال و تولید ثروت  با افزایش تولید و کارامد کردن روش تولید و روی اوردن به سمت طرح های  دانش بنیان می تواند یکی از راههای رسیدن جامعه عشایری ما به توسعه پایدار و رشد پویا در عرصه سیاست های  اقتصاد مقاومتی بوده باشد .

 

 

جامعه عشایری  به دلیل  کسب  عمده درامد خود از دامداری  و کشاورزی سنتی و داشتن زندگی کوچ نشینی و زندگی در دامان طبیعت و دور ماندن از تمدن و ظواهر شهری طبیعتا در قبال تغییرات کند عمل کرده و واکنش متناسب با فن آوری روز  از خود نشان نمی دهد .جامعه عشایری و روستایی هر چند که از شاخص های زیر بنایی و خدماتی  و عمرانی  خوبی برخوردارند اما از نظر تولید و اقتصاد کا رچندان علمی در این جوامع انجام نشده است . 

 

 

 

فهرست مطالب
کار آفرینی 
انواع کار آفرینان
دستورالعمل تدوین طرحی برای کسب و کار
طرح كسب و كار (Business Plan)
الزامات  شروع یک کار افرینی
شش نوع مهارت یا نقش شما در شروع کار
شش نکته کلیدی در انتخاب هدف
منابع